530/800PCS termoretractil Mažėja Vamzdžiai Asorti Laidus Kabelio Izoliacija Sleeving,karščiui atsparių vamzdžių Šilumos Susitraukiančių vyniojimo Rinkinys

€8.14 €14.81
  • c462
  • Yra sandėlyje

Į krepšelį


Rezultatai:

Jis turi funkcijų, aukštos temperatūros susitraukimas, minkštas liepsną ir izoliacija apsaugai nuo korozijos.Jis yra plačiai naudojamas izoliacija, apsauga laidus pajungti, lydmetalis bendro ir induktyvumo, antirust ir antikorozinio metalo vamzdžių ir strypų.Įtampos lygis yra 600V.

Su temperatūra-nuo mažo iki didelio, polimerinių medžiagų bus eiti per stiklo valstybės aukštos elastinga narė.Veiklos stiklo valstybė yra arti, kad iš plastiko, ir veiklos rezultatų aukštos elastinga valstybė yra arti, kad gumos.

Naudojamos medžiagos termiškai susitraukiantis vamzdelis stiklo valstybės kambario temperatūroje, ir tampa aukštos elastinga valstybės po šildymo.

naudojimas:

Gamybos metu, termiškai susitraukiantis vamzdelis yra šildomas iki aukštos elastinga valstybės, ir tada termiškai susitraukiantis vamzdelis, taikomas apkrovos plėsti.Su sąlyga išlaikyti plėtra, termiškai susitraukiantis vamzdis aušinamas, greitai įvesti stiklo valstybės, ir ši valstybė yra fiksuotas.Kai jis yra naudojamas, jis bus grįžti į aukštos elastinga būsena, kai šildomas, tačiau, kai krovinys dingo, ji susitrauks.

Susitraukimo santykis 2:1

Susitraukimo temperatūra: 84 ℃~ 120 ℃

Darbo temperatūra: nuo - 55 ℃~ 125 ℃

Gaisro reitingas: VW-1


  • Tipas: Šilumos Susitraukianti
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: 1
  • Sertifikavimo: CE
  • Medžiaga: PE


Žymos: aliuminio gnybtas, stiklo vielos rankovės, mažas tube preamp, arduino, lipnios nuo šilumos susitraukiančių, trauktis vamzdžiai meškere, vario vamzdis, cabo raumuo rankovėmis, cabo rankovės pc rinkinys, vielos vyniojimo rinkinys.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai